ZAJIŠTĚNÍ INVESTIC V KRYPTOMĚNĚ NEBO JAK OCHRANU SVÉHO KRYPTOMĚNOVÉHO PORTFOLIA ??

ZAJIŠTĚNÍ INVESTIC V KRYPTOMĚNĚ NEBO JAK OCHRANU SVÉHO KRYPTOMĚNOVÉHO PORTFOLIA ??

Abychom zvýšili ziskovost vašich investic do kryptoměny nebo je uchovali, existuje takový nástroj zvaný „hedging“. Pojďme pomocí prstů a příkladů zjistit, co to je a jak to použít.

Řekněme, že chápete, že chcete diverzifikovat své portfolio nebo investovat do něčeho zajímavého. Navíc v historii kryptoměny zaznamenaly rychlý růst a vy jako „nejchytřejší investor“ také chcete vydělat miliony .

Máte mnoho možností pro výběr kryptoměny, například: Stellar (XLM) (nabídky s prognózou jsou převzaty z https://finprophet.com).

Pokud se ale podíváte na grafy kryptoměn, výnos je relativně malý.

Je výhodnější sledovat zvyšování ziskovosti následovně.

Můžete si vybrat kryptoměnu, za kterou si v budoucnu můžete koupit tokeny. Například výše uvedený obrázek ukazuje kryptoměnu Ethereum (ETH).

Analýzou předchozího roku můžete vidět, že kryptoměna poskytla 100+% ziskovost. Tuto ziskovost můžete zvýšit zakoupením tokenů kryptoměny. Například například: Binance coin (BNB).

Jak vidíte, BNB má dobrou prognózu růstu. Za rok to bylo 70 +%.

Takže skončíte s:

2 x 1,7 = 340%.

To je zajištění. Když máte další růst kvůli tomu, že přijímanou kryptoměnu investujete do jiných produktů. Mohou to být nejen žetony. Mohou to být také kryptoměny.

A i když vaše kryptoměna nebo token na krátkou dobu nebo na delší dobu spadne, jste chráněni. Stále zůstáváte v černém, nebo alespoň nedostanete výrazné mínus.

Nezapomeňte také, že stále musíte zvolit správné kryptoinstalace, které porostou. A k tomu můžete použít systémy předpovídání finančních trhů, například FINPROPHET.COM (https://finprophet.com). V budoucnu bude k tomuto systému připojena předpověď tokenů kryptoměny (ICO).

Image for post

Úspěšné investice a

vítězství na finančních trzích!