JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM INVESTOREM ??

JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM INVESTOREM ??

Pokud se rozhodnete investovat, rozhodli jste se správně. Jak ale dosáhnout úspěchu, neztratit peníze a zvýšit své investice? Tuto otázku si klade každý člověk, který na jakémkoli finančním trhu investoval dokonce 1 $.

Než začnu popisovat metodu úspěchu, musíte nejprve pochopit sami a odpovědět na řadu otázek. Co bys rád?? Co můžeš ?? Na co jsi připraven ??

Váš přístup se může lišit v závislosti na tom, kolik kapitálu máte, volném čase a cílech. Můžete být konzervativní investor a budovat dlouhodobé investiční portfolio. Například za účelem dobrého prožití druhé poloviny života. Můžete být aktivním investorem, který se snaží rychle zbohatnout. Můžete použít smíšené přístupy.

Bez ohledu na to, jakou cestu a cíl zvolíte, mají všechny jednu společnou věc. Jedná se o investiční strategii. Relativně vzato si musíte sami zvolit sadu nebo algoritmus akcí, které vás dovedou k výsledku.

V tomto článku se budeme zabývat pozicí aktivního investora, který chce maximalizovat svůj zisk.

K tomu použijeme systém předpovídání finančních trhů FINPROPHET.COM (https://finprophet.com).

1. Než začneme uvažovat o investiční strategii, musíte odpovědět na otázku. Kolik peněz máte a na jak dlouho chcete investovat? Pokud máte malé částky, můžete investovat až několik měsíců. Pokud máte velké částky, stovky tisíc a miliony dolarů, pak musíte nevyhnutelně zvážit delší vyhlídky.

FINPROPHET.COM vám umožňuje získat předpověď až na 8 měsíců. Jak dlouho chcete investovat, si vyberete. Tlačítko pro výběr doby prognózy je v pravém horním rohu. Krátkodobá předpověď do 1 měsíce (hodinový graf). Střednědobý – až 8 měsíců (denní graf).

2. Poté, co jste se rozhodli pro investiční podmínky, musíte sami určit, do kterých finančních nástrojů chcete investovat. Propagace ?? Méně ?? Kryptoměna ?? Měna?? Vazby?? ETF ?? FINPROPHET.COM pracuje pro 24 nejoblíbenějších finančních trhů a nástrojů. Který z nich si vyberete, je na vás.

3. Poté, co jste si vybrali finanční nástroj, potřebujete to, co vám přinese největší ziskovost. Zde máte několik možností. Jeden z nich je manuální.

Za tímto účelem je funkce prognózování implementována v FINPROPHET.COM. Například výše uvedený obrázek ukazuje měnový pár USD / EUR. Podíváte se a uvidíte, že předpověď sazeb se mění jen málo. Pokud nejste spokojeni s výnosem, můžete přejít na jinou měnu nebo jiný nástroj. Například na zlato (obrázek níže).

Když procházíte investičními možnostmi (na tom nezáleží, s FINPROPHETem nebo bez něj), měli byste pochopit, že máte stovky a tisíce možností. Hledání a určování za těchto podmínek je velmi obtížné.

Proto byla pro vaše pohodlí vytvořena sekce „obchodní strategie“.

Obchodní strategie vám poskytuje seznam aktuálních obchodních strategií v tuto chvíli.

V této části můžete vidět typ strategie, potenciální ziskovost, předběžné vstupní a výstupní body.

4. Poté, co jste viděli investiční nástroj, o který se zajímáte, musíte pochopit, kdy je optimální jej koupit.

Máte zde také možnosti.

Vstupní bod můžete definovat ručně. Například po odhadu „úrovní“.

Nebo pomocí grafické analýzy.

Nebo pomocí indikátoru „oscilátor“.

Můžete to také udělat automaticky pomocí FINPROPHET.COM.

FINPROPHET.COM implementuje systém pro výběr nejdůležitějších vstupních bodů pro aktuální datum, který se nazývá „Obchodní signály“. V obchodních signálech je vstupní bod určen na základě obchodování s Keltnerovým kanálem.

5. Poté, co jste investovali a čekali na svůj zisk. Nezapomeňte si vzít zisky.

Úspěšné investice a

vítězství na finančních trzích!