INVESTICE A OBCHODNÍ SIGNÁLY

INVESTICE A OBCHODNÍ SIGNÁLY

Pokud hledáte investiční a obchodní signály, můžete si je prohlédnout a vyzvednout na FINPROPHET.COM (https://finprophet.com/en/pages/instruments/signals). Signály na FINPROPHET.COM jsou následující:

V tomto jsou velmi podobné svlečeným obchodním strategiím (https://finprophet.com/en/pages/instruments/strategy):

Ve skutečnosti jsou signální data vytvářena na základě dat obchodní strategie.

Jak si dokážete představit, není možné ručně analyzovat tisíce akcií a dalších finančních nástrojů. Každý by měl být analyzován technicky a / nebo zásadně. Připojte indikátory. Rozhodni se. V nejlepším případě budete analyzovat několik desítek denně. U automatizovaných systémů však není rozdíl, kolik toho analyzovat. Jsou rychlé, přesné a nikdy se neunaví. Ve výsledku nám umožňují provést výběr nejzajímavějších signálů z hlediska investic a obchodování.

Pokud vezmeme v úvahu systém FINPROPHET.COM, pak investiční a obchodní signály jsou založeny na investičních a obchodních strategiích postavených na základě prediktivního analytického systému (predikce finančních nástrojů) založeného na neuronových sítích. Prognóza založená na neuronových sítích je následující:

Prognózy a tedy i signály jsou k dispozici pro následující finanční nástroje: akcie, futures, měny, kryptoměny, dluhopisy, indexy, ETF, akciové kotace investičních fondů.

Na samotné strategie se můžete podívat na základě toho, jaké signály jsou vyvíjeny v našich dalších článcích.

V tuto chvíli je v signálech na základě Kenthnerova kanálu a stochastických induktorů určen pouze vstupní bod strategie. Pokud investujete až šest měsíců, můžete vstoupit do signálu a očekávat výnos, o který máte zájem. Pokud vstoupíte do obchodu, ovládáte potenciální ziskovost a vstupní bod na základě indikátorů.

V obou případech musíte pochopit, že potenciální ziskovost a vstupní a výstupní bod uvedený v signálu jsou podmíněné. Důrazně doporučujeme, abyste objasnili na základě kontroly trhu a použití indikátorů: kanál, MACD, stochastické, OBV a další ukazatele.

Tyto signály v současné době neberou v úvahu možnost obrácení trendu, přítomnost odchylek a další věci. Toto vše musíte ovládat sami a nepoužívat signály za nepříznivých podmínek.

V budoucnu umožníme výběr a výběr strategií na základě různých signálů a parametrů.

Pokud se podíváte na tabulku signálů, existuje několik typů. Pro rostoucí finanční nástroje (nákup / dlouhý signál), pro padající (prodej / krátké) a pro boční trend (plochý).

V nastavení můžete vybrat signál, který vás zajímá.

Také v nastavení můžete vybrat burzu, typ finančního nástroje, prognózované období.

V samotné tabulce máte přístup k údajům o ziskovosti strategie, na jejichž základě byl zpracován signál, potenciálním vstupním a výstupním bodům a také cenám.

Signály můžete třídit podle sloupců, které vás zajímají. Například podle ziskovosti, jak je znázorněno na obrázku:

Jak vidíte, některé společnosti vykazují významné výnosy.

Pokud se však podrobněji podíváte na kotace, uvidíte, že obchodování s některými nástroji je otrhané a neměli byste si takové kotace vybírat. I když je to samozřejmě na vás.

Doporučujeme podívat se na stabilnější nástroje. I když s nižší ziskovostí, ale výrazně menšími riziky.

Jak vidíte níže, i když společnost nevykazuje výnos 300%, existuje srozumitelné obchodování a srozumitelný pohyb nabídek:

MAXIMÁLNÍ ZISKY

Pokud chcete zvýšit svou ziskovost, maximalizovat zisky, měli byste pečlivě a komplexně zvolit investiční a obchodní strategie. Pokud investujete do společnosti, pak ji vyhodnoťte nejen technicky nebo na základě předpovědí a dat ze signálů a strategií, ale také zásadně. K tomu máme také služby. Vyhodnoťte stav trhu, můžete vyhodnotit prognózu trhu. K tomu máme také služby.

Nezapomeňte diverzifikovat své investice. Pokud investujete do tuctu společností a 2 selžou, zbytek vás přenese k zisku.

Správně technicky vyhodnotit společnost na základě různých ukazatelů. Pokud si přejete, můžete použít naše ukazatele, které můžete přidat k finančnímu nástroji. Doporučujeme však používat ukazatele ve vašich obchodních terminálech, protože naše nabídky nejsou v reálném čase.

ZJIŠTĚNÍ

Naše služby vytváříme tak, aby je mohl využívat kdokoli, dokonce i ten začínající investor, který nerozumí absolutně ničemu o akciových a finančních trzích. To však nevylučuje skutečnost, že k jakémukoli problému musíte vždy přistupovat vysoce kvalitně a chápat tak hluboce, jak to vaše schopnosti umožňují. Zároveň se však pokusíme převzít významnou část vašich obtíží.

Přejeme vám úspěch

a finanční vítězství

trhy!

Tým Finprophet.com

Klíčová slova:

Výběr investičních signálů, výběr obchodních signálů, do čeho investovat, jak investovat, jak obchodovat, do čeho investovat, obchodní signály, investiční signály, zvýšení ziskovosti investic, finanční poradce, investiční nápady, zvýšení ziskovosti investice portfolio, zvyšování investic, zvyšování efektivity investic, zvyšování efektivity investic, růst investic.