HODNOCENÍ ZISKOVOSTI SPOLEČNOSTI

HODNOCENÍ ZISKOVOSTI SPOLEČNOSTI

Pokud chcete investovat analogicky, můžete využít službu FINPROPHET.COM (https://finprophet.com), který se nazývá „Hodnocení ziskovosti společností“. Tato služba je zcela zdarma.

Co je analogická metoda ??

Jedná se o investici do společností, které v předchozích obdobích vykázaly vysokou návratnost. To znamená, že vaše hypotéza je, že pokud společnosti rostly v minulosti, pak budou růst v budoucnosti.

Mimochodem, FINPROPHET.COM ukazuje své hodnocení ziskovosti za poslední rok. Příjem se zobrazuje jako procento na ročním základě.

Při výběru společností na základě hodnocení máte 3 možnosti akce:

1. Toto je výběr společností s maximální ziskovostí DIVIDEND, který berete jako základ. V tomto případě abstrahujete od růstu nabídek.

2. Výběr společností s maximálním výnosem z burzy. To znamená společnosti, jejichž nabídky na trhu vzrostly.

3. Výběr společností s maximální ziskovostí DIVIDINE a BURZA. Chcete-li maximalizovat zisky.

Podívejme se níže na obrázek burzy NASDAQ.

Například, jak vidíte z tabulky. Exxon Mobil má vysoký dividendový výnos, ale celkový výnos (poslední sloupec) je ve srovnání s další pozicí společnosti Valero Energy relativně nízký.

Na druhou stranu pojďme čistě na burze:

141% AMD samozřejmě není špatná věc.

Vy se rozhodnete, kam investovat. Je však zřejmé, že je výhodnější vybírat společnosti, které prokazují nejen vysoký dividendový výnos, ale také dobrý růst akcií.

Hodnocení výnosu můžete vidět na webu FINPROPHET.COM. Chcete-li to provést, musíte vybrat odpovídající tlačítko v postranní nabídce. Jak jsem řekl, tato funkce je zcela zdarma.

Další předpovědi získáte na FINPROPHET.COM (https://finprophet.com).

Image for post

Úspěšné investice a

vítězství na finančních trzích!