HODNOCENÍ ZISKOVOSTI SPOLEČNOSTI

HODNOCENÍ ZISKOVOSTI SPOLEČNOSTI

Pokud hledáte, do kterého chcete investovat na základě historických údajů o ziskovosti (včetně dividendového výnosu), můžete použít službu Hodnocení ziskovosti společnosti FINPROPHET.COM (https://finprophet.com/en/pages/instruments/rating) . Služba vypadá takto:

Hodnocení je k dispozici pro 24 finančních trhů a více než 3000 společností.

Samotné hodnocení se skládá ze 3 typů výnosů:

– Směnný výnos, který zohledňuje růst nebo pokles kotací.

– Dividendový výnos.

– Celkový výnos, což je matematický součet obou výnosů.

Výnos se počítá za předchozí kalendářní rok.

Společnosti můžete seřadit podle typu ziskovosti, o který máte zájem, kliknutím na sloupec, jak je znázorněno na obrázku.

Můžete například vyhledat společnosti pro své dividendové portfolio.

Upozorňujeme však na skutečnost, že při výběru společností pro dividendové portfolio má smysl brát v úvahu nejen dividendový výnos, ale také směnný kurz. Například Badarao19 vykazuje záporné výnosy při výplatě dobrých dividend. Nebo společnost Tui. Navzdory tomu, že vyplatila dividendy na úrovni 17%, poklesla o 53%, což obecně přináší negativní výsledek z hlediska ziskovosti.

Při výběru společností do portfolia vám doporučujeme učinit informované rozhodnutí na základě předpovědi založené na neuronových sítích a zásadní analýzy. K tomu máme příslušné služby.

Takto například vypadá předpověď společností a dalších finančních nástrojů na základě neuronových sítí.

Při výběru investičního portfolia důrazně doporučujeme činit informované a komplexní rozhodnutí založené na mnoha faktorech. Nejedná se pouze o historická data o ziskovosti společnosti, ale také o prognózu, použití nástrojů technické a fundamentální analýzy, prognózu odvětví a trhů. Mimochodem, máme také předpověď indexů.

Přejeme vám úspěch

a finanční vítězství

trhy!

Tým Finprophet.com

Klíčová slova:

Hodnocení ziskovosti společností, nejziskovější společnosti, nejvíce dividendové společnosti, výběr dividendových společností, výběr nejziskovějších společností, hledání nejziskovějších společností, nejlepších společností, výběr společností v portfoliu, investiční portfolio.